V čem jsou webináře skvělé?

Už jste někdy chtěli promluvit ke stovkám lidí najednou, aniž byste někam museli cestovat? Pokud odpověď zní ano, čtete dále. Představte si, že předáváte (sdílíte) informace se všemi Vašimi zákazníky v reálném čase a z pohodlí Vašeho domova… toto je možné díky webinářům, které způsobily revoluci už i na českém internetu.

Webinář Vám nebo Vaším spolupracovníkům umožňuje se neomezeně prezentovat na internetu. Můžete se spojit s Vašimi zákazníky přes internet prostřednictvím poskytovatele webových konferencí jako je například Microsoft Live Meeting, GoToMeeting či Webex. Webináře můžete také pořádat přes Evergreen systém či Hangout. Platforem na pořádání webinářů je opravdu mnoho.

Webináře můžete pořádat buď zdarma nebo placené. Mějte na paměti, že webinář je jeden z vysoce efektivních nástrojů Vašeho internetového marketingu. Je to skvělý způsob, jak budovat Vaši značku a důvěru. Doporučuji pořádat webináře zdarma. Prostor na prodej svých výrobků či služeb bude v pozdější fázi. Webinář berte jako efektivní nástroj, jak za minimum peněz být online ve spojení se stovkami lidí, kterým můžete říci, co chcete. Budujte důvěru a sdílejte Vaše know how prostřednictvím webinářů. Samozřejmě je možné mít jako Info produkt – prodej webináře či jeho záznamu, ale o tom si povíme v jiném článku.


Nyní si povíme o tom, jaké výhody mají webináře:

  • Vaši zákazníci i Vy nemusíte nikam cestovat, což šetří Váš i jejich čas a peníze
  • Sdílíte (prodáváte) Vaše know how odkudkoliv – už žádné cestování po klientech, obcházení jednoho po druhém.
  • Masivní zásah širokého publika za minimum finančních prostředků
  • Většina platforem pro webináře umožňuje nahrávání – Vaši zákazníci se mohou k informacím vrátit později, Vy můžete nahrávky z webinářů prodávat na svém webu, což umožňuje pro Vás další zdroj příjmu)
  • Budete ve spojení jedním kliknutím se stovkami lidí

Výhod je celá řada, mohla bych pokračovat, ale chtěla jsem nastínit opravdu ty nejhlavnější výhody a přínosy jak pro Vás osobně, tak i pro Vaše zákazníky.

Petra Svobodová

je svobodná a šťastná online podnikatelka. Členka týmu Davida Kirše, kterému pomáhá nejen s publishingem na firemních blozích, ale i s marketingovými videi a tvorbou videonávodů pro podnikatele, např. jak si nastavit SmartSelling (MioWeb, FAPI, SmartEmailing a jiné podnikatelské aplikace pro podnikání).


Také pomáhá a radí online podnikatelům, jak díky videím mohou oslovit své zákazníky. Jejím cílem je dělat pro klienty animovaná videa, která jednoduše, zábavně a lidsky vystihnou podstatu, výhody a výjimečnost jejich projektu.


Je autorkou online kurzů Online Video Academy ,dále Milionový Web a tvůrkyní projektu Animačka.

Také ráda vaří, jí, cestuje, tancuje a vzdělává se :) Můj příběh si přečtete zde >>

Komentáře

    Přidat komentář

    * Nezapomeňte na povinné pole.