Kniha, která mě dokopala k tomu, splnit si své sny! :)

 

Nejprve bych se ráda představila. Jmenuji se Petra Svobodová a jsem projektová manažerka první české agentury specializující se na infopodnikání – agentury Servis 2.0 a členka týmu jednoho z nejúspěšnějších českých online podnikatelů – Davida Kirše. To jen tak na úvod, ale už dost formalit 🙂

Chci Vám říci, jak jsem konečně naplnila svou mysl myšlenkami úspěšných a bohatých a proměnila je v činy!

Před pár dny jsem se vrátila z dovolené na Maltě, která pro mě nebyla jen tak obyčejnou dovolenou! Zažila jsem svůj restart myšlení!

Ráda bych se s Vámi o něj podělila, cítím, že takový restart potřebuje mnoho z nás.
Znáte jistě ten pocit, že o něčem dlouho sníte, honí se Vám v hlavě spoustu báječných myšlenek na lepší život a nápadů na podnikání, ale stále to odkládáte na vhodnější chvíli? Stále jsou přeci důležitější reálnější věci, které je třeba udělat a Váš vysněný život je stále jen ve Vaší mysli?

Pokud ano, štve Vás to a chcete to změnit, čtěte dále.

Tak jako každý rok před dovolenou, jsem šla do svého oblíbeného knihkupectví a rozhodla se koupit si novou knížku pro volné chvilky u vody. Nepočítala jsem s tím, že bych si koupila nějakou motivační knížku, jelikož jsem takových přečetla mraky a říkala jsem si: „To už přece nepotřebuji, jsem namotivovaná až až!“ ale ve skutečnosti jsem neodolala a  s jednou takovou odcházela, jen bych neřekla motivační, ale doslova transformační! 🙂

Zřejmě se ptáte, jakou knížkou? Nespěchejte, povím Vám to za chvíli 😉

Už cestou v letadle jsem si krátila čas četbou knížky a samozřejmě se zvýrazňovačem v ruce. Nevím, jak Vy, ale já razím teorii, že knížky se nečtou jako příběh Harryho Pottera, ale jako učebnice. Takže si vždy zvýrazňuji ty zajímavé pasáže, píšu si k nim poznámky propiskou – resp. píšu si myšlenky o tom, jak to, co se píše v knížce aplikovat na svůj případ. Doporučuji! Jedině tak si z toho něco odnesete a nezapomenete ty úžasné myšlenky a návody autora knihy 🙂
jak-mysli-milionari-eker-harv-dr-300x300

Dobře, už to tedy povím….ta kniha se jmenuje
„Jak myslí milionáři“ od J.Harva Ekera. Ideální čtení na dovolenou, pokud cítíte, že potřebujete už konečně změnu myšlení – myšlení bohatých!

 

 

 

 

Ležela jsem na krásné pláži, sledovala šumění moře, v ruce mou oblíbenou piňakoládu a v druhé tuto knížku! Čtení o tom, jaké zásady mají bohatí lidé a jaké chudí.

Myslela jsem, že konám a přemýšlím jako úspěšný člověk, ale zjistila jsem hlubokou nepříjemnou pravdu leč osvobozující. NE, nemyslím a nekonám!

Tato knížka mi otevřela oči, jak funguje finanční podvědomí člověka, jak vlastně podvědomě člověk může SABOTOVAT sám svůj úspěch a bohatství! Je to vše jenom o Vašem myšlení a o tom, jaký svět si kolem sebe přejete vytvořit!

Již několik měsíců pracuji na projektu Webinar Academy, což je online kurz o tom, jak se naučit pořádat vlastní webináře a online školení krok za krokem. Tento projekt mě stál dost času a peněz a když už jsem jej měla skoro na 90% vytvořený, pořád jsem hledala výmluvy, proč jej nespustit. Pořád jsem měla hodně práce v Servisu 2.0, pomáhala přítelovi s firmou, řešila jsem jiné „důležité“ věci, možná to znáte :), i když je pravda, že práce na jiných projektech bylo dost.

Projekt Webinar Academy jsem neustále odkládala a čekala, až bude dokonalý. Přece nemůžu pustit něco do světa jen tak? Ale po přečtení několika kapitol knížky „Jak myslí milionáři“ jsem si uvědomila to, jak to vše sama sabotuju a bojím se vydělat. Je to paradoxní – každý si myslíme, že chceme vydělat, ale věřte mi, po přečtení této knížky možná sami zjistíte, že máte nějaký výchovou daný blok, o kterém ani nevíte, který Vám brání v tom být bohatý!

 

181175_4274410065654_1212411878_n-300x200

Na Maltě jsem žila jako malá a je to moje srdcová záležitost. Žila jsem zde s rodinou, když mi bylo 5 let. Mám zde nejlepší kamarádku malťanku, znám místní lidi a celkově ta kultura mi přirostla k srdci a miluji to tam!

 

pinacolada-300x225Pila jsem na pláži tu piňakoládu a slíbila si, že to, co zažívám teď, chci zažívat častěji, ne 1x za rok jako každý, kdo pracuje, pracuje, pracuje a pak 1x za rok jede možná na dovolenou. Řekla jsem si, že dosáhnu velkých věcí, že si začnu plnit sny, že chci mít vlastní apartmán na Maltě, vlastní podnikání apod.

 

Chci sobě a své rodině dát to nejlepší, a Vy? Řeknu Vám jednu myšlenku, kterou jsem slyšela nedávno a stala se pro mě klíčovou a vždy, když se začnu sama před sebou vymlouvat a být líná, tak si na ní vzpomenu:
Pokud neustále odkládáte své plány, své sny, nebudujete bohatství, okrádáte tak nejen sebe, ale hlavně svou rodinu! Odepíráte jí šanci na lepší život. Přece nejste zloději a přeci chcete dát sobě a Vašim nejbližším, které milujete vyjímečný život. Já ANO! Přestaňte přežívat a začněte si život užívat a být bohatý!!!!

Já se rozhodla to změnit. Vylezla jsem ze své komfortní zóny a rozhodla se všem ukázat to, co umím a prezentovat svůj první infoprodukt Webinar Academy! A věřte mi, nebylo to pro mě jednoduché. Ale je potřeba nevidět slovo problém. Slovo problém neexistuje, existuje jen slovo výzva! Jen malé osobnosti vidí problémy, velké osobnosti je dokážou vyřešit a jít dál!

Začněte si také plnit sny a žít….

jachtaNapište si alespoň 20důvodů, proč chcete být bohatí a kolika Vašim milovaným osobám byste pomohli a jak konkrétně, co si Vy sami přejete…..

Držím Vám i sobě palce – vím, že to dokážu! A Vy taky! 🙂

Petra Svobodová

je svobodná a šťastná online podnikatelka. Členka týmu Davida Kirše, kterému pomáhá nejen s publishingem na firemních blozích, ale i s marketingovými videi a tvorbou videonávodů pro podnikatele, např. jak si nastavit SmartSelling (MioWeb, FAPI, SmartEmailing a jiné podnikatelské aplikace pro podnikání).


Také pomáhá a radí online podnikatelům, jak díky videím mohou oslovit své zákazníky. Jejím cílem je dělat pro klienty animovaná videa, která jednoduše, zábavně a lidsky vystihnou podstatu, výhody a výjimečnost jejich projektu.


Je autorkou online kurzů Online Video Academy ,dále Milionový Web a tvůrkyní projektu Animačka.

Také ráda vaří, jí, cestuje, tancuje a vzdělává se :) Můj příběh si přečtete zde >>

Komentáře


Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 71 bytes) in /data/web/virtuals/35708/virtual/www/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 893